Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Wszystko było bardzo smaczne i szybciej niż zapowiadano, że będzie. Miejsce godne polecenia.

Michał

Dostawa zimna temp na otwarciu poniżej 30st c: Bułka przesuszona, twarda jak z mikrofali , frytki gumowe, mięso suche. Nigdy więcej

Raimundas

Czas oczekiwania ponad 2,5 h masakra, ale zrekompensowało nam pyszności które zniknęły w 15 minut. Mimo długiego oczekiwania jedzonko dojechało ciepłe, zasługa starannego zapakowania - mięsko w hamburgerze el Classic na wow, Quesadilla smaczna, Burrito dobre i fajnie ostre skrzydełka , ale sosy do nich mniej smaczne

Marlena

Jedzenie jest bardzo, smaczne, wszystko niesamowicie świeże, naprawdę dobra restauracja. Nawet biorąc pod uwagę że, nie mają konkurencji u nas w Olsztynie w swojej niszy. Od jakiegoś czasu dla mnie jest jednak ciut za ostro w daniach ktore wcześniej nie były "problematyczne" pod tym kątem ;) Może to kwestia zmiany kucharza, albo i moje kubki smakowe mają dość :P Ale samą restauracje serdecznie polecam. Warto wspierać bo to naprawdę niezwykłe miejsce na dość jednolitej kulinarnie mapie Olsztyna :)

Tomasz

GIT

Bartosz

Jedzenie ekstra pyszne jak zawsze ale dostawa dużo po czasie.

Marta

Jedzenie smaczne aczkolwiek cena dość wygórowana. Dowóz...1,5 godziny. System zamówień sprawny choć działa jedynie w godzinach otwarcia.

Marcin

Jedzenie super, tylko czas oczekiwania dłuższy niż było podane podczas zamówienia. Jednak opłaciło się czekać. Polecam i na pewno jeszcze nie raz skuszę się na specjały z Tabasco.

Kinga

Uwielbiam! <3